1 jaar geleden
1 jaar geleden
Een goed voornemen voor het nieuwe jaar: investeren in elkaar
Bij Van der Valk Hotel Venlo bent u van alle gemakken voorzien, waaronder: luxe vergaderzalen, uitgebreide buffetten en een gym. Zo kunt u een complete teamdag verzorgen met verschillende elementen. Start bijvoorbeeld met een lezing in ons auditorium als iedereen nog actief is. Vervolg met een sportieve sessie in onze gym om het teamwork te motiveren en iedereen weer even los te schudden. Na de sportsessie heeft iedereen honger, dus kan een lunchbuffet niet ontbreken. Om na de lunch iedereen weer te activeren en te prikkelen, gebruikt u onze creatieve vergaderruimte De Huiskamer voor een brainstormsessie.
Zo brengt u uw team samen in een formele maar toch informele sfeer, én komen er weer nieuwe ideeën op de plank waar op voortborduurt kan worden.
Reserveer onze luxe vergaderzalen voor uw trainingen en meetings tijdig, om zeker te zijn van beschikbaarheid. Reserveren kan eenvoudig via groups@venlo.valk.com.
Op de hoogte blijven van onze updates?