Dosers Venrayse Starter van het Kwartaal

10 jaar geleden

Dosers, een bedrijf in waterbehandeling voor de agrarische sector, is starter van het 3e kwartaal van 2014. De gemeente Venray, Rabobank Horst Venray en het Venrays Ondernemers Platform zijn de initiatiefnemers die de startende ondernemer hiermee een steuntje in de rug meegeven. Bovendien dingt de winnaar ook mee naar een prijs van 1.000 euro voor de Starter van het Jaar.

Dosers is gespecialiseerd in doseertechnieken en waterbehandeling in de agrarische sector. Ze levert doseerpompen voor toevoeging aan het drinkwater, watermeters en heeft alles voor waterzuivering. Niek van Lin en Marco Keursten waren zelf al jarenlang werkzaam in deze sector in loondienst. Maar met hun ervaring en opgebouwde netwerk, durfden ze de stap naar een eigen bedrijf wel aan.

Drinkwater met iets extra’s
Voor een heleboel mensen is het alom gewoon  om water te drinken uit een flesje en niet meer uit de kraan. Voor dieren in de agrarische sector is dat wel anders. De waterkwaliteit is daar een onderbelicht aspect in de voeding. Kwalitatief goed water in combinatie met de juiste dosering van gezondheid bevorderende toevoegingen, levert een belangrijke bijdrage aan de gezondheid en welzijn van dieren. Ook het terugdringen van antibiotica is een big issue binnen de sector. Dat is ook een zéér belangrijk punt in de diensten en advisering van Dosers.

Ook meedoen?
Startende ondernemers uit Venray en de regio kunnen zich aanmelden als Starter van het Kwartaal en dingen dan mee naar de prijs van Starter van het Jaar. Meer informatie staat op www.venray.nl/ondernemers.

 

Op de hoogte blijven van onze updates?

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Inschrijven
Meest gelezen
Meest recent

Noord-Limburg Business nr4 2025

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Inschrijven
Noord-Limburg Business is een uitgave van Van Munster Media