10 jaar geleden
10 jaar geleden
Sofie Fest
Hoofdredacteur
Bedrijventerreinen zijn een interessant doelwit voor criminelen, omdat hier vaak waardevolle goederen aanwezig zijn. Veel ondernemers nemen zelf al maatregelen om het criminelen zo moeilijk mogelijk te maken. Ze installeren alarm- en camerasystemen, plaatsen hekwerken en installeren versterkte deuren en ramen. Daarmee hopen ze het dievengilde buiten de deur te houden.
Samen
Ook de gemeente en politie leveren een bijdrage in het terugdringen van het aantal diefstallen. Bijvoorbeeld door het geven van adviezen. Dat gebeurt in samenwerking met leden van het Keurmerk Veilig Ondernemen (KVO). Elke winter en zomer wordt er een schouw gehouden op bedrijventerreinen om te kijken hoe het ervoor staat bij bedrijven in de gemeente Nederweert.
Winterschouw
Door middel van deze schouw kan achterhaald worden wat de (mogelijke) knelpunten op het gebied van beheer, onderhoud en veiligheid zijn. Tijdens de schouw van 9 december wordt extra gelet op de (brand)veiligheid op het bedrijventerrein en de inbraakpreventie bij bedrijven. Als de controleurs knelpunten constateren zal een van KVO-leden het desbetreffende bedrijf op de hoogte stellen.
Op de hoogte blijven van onze updates?