3 february 2016
3 february 2016
Sofie Fest
Hoofdredacteur
Na de ondertekening werden gemeenten, UWV en sociale werkbedrijven uit Limburg, Gelderland, Brabant en Duitsland bijgepraat tijdens een werkcafé. Wethouder Lucassen: “Het is bijzonder dat een groot internationaal bedrijf als arvato zo openstaat voor samenwerking met sociale partners. Door de handen in elkaar te slaan, kunnen we hopelijk ook veel mensen die moeilijk een baan kunnen vinden begeleiden naar werk.”
Werkgelegenheid voor brede doelgroep
Doordat de commerciële en publieke sector samen optrekken, worden diverse doelgroepen bereikt. Het bedrijf zoekt namelijk een groot aantal nieuwe collega’s uit alle lagen van de (lokale) samenleving. Geschoold en ongeschoold personeel, uitkeringsgerechtigden of juist kandidaten die vanuit een bestaande baan willen reageren. In de gehele organisatie zijn vacatures; zoals assembly medewerker, orderpicker (met of zonder reachtruck) en assistent supervisor.
Neem alvast een kijkje op www.arvato.heeft-vacatures.nl of op www.werkenbijarvato.nl/vacature/hightech en houd ook de lokale media in de gaten voor de selectiedagen die binnenkort plaatsvinden in Heijen.
Foto: Het bedrijf arvato, de uitzendbureaus en het Werkgeversservicepunt Noord-Limburg (gemeenten/sociale werkbedrijven/UWV) werken samen aan de werving van personeel.
Op de hoogte blijven van onze updates?